FINALISTKI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH
pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”

Gratulacje dla Katarzyny Włodyki uczennicy kl. IIB, Dominiki Śliwy uczennicy kl. IIB, Weroniki Jamróz uczennicy kl. ICg, które jako zespół zdobyły pierwsze miejsce w półfinale Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych, a tym samym uzyskały tytuły finalistek Olimpiady pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.
W półfinale, który odbył się 19 czerwca 2020r. drużyna reprezentująca naszą szkołę pokonała 17 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego. Wcześniej znalazła się w półfinale wśród18najlepszych drużyn spośród 64 szkół, które wzięły udział w I etapie Olimpiady.
Zmagania olimpijskie są zwieńczeniem realizowanego w szkole projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS”, który ma za zadanie kształtować świadomość młodzieży w zakresie ubezpieczeń społecznych, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom.

Opiekun uczniów: Regina Pelczar
Więcej informacji: https://www.zus.pl/baza-wiedzy/lekcje-z-zus/olimpiada