Strzyżowskie Liceum znów w gronie najlepszych uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka”

Komitet Organizacyjny XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Fraszka” ogłosił wyniki. Wśród nagrodzonych znalazła się liczna grupa naszych uczniów.
Patrycja Kudłacz – uczennica kl. II B zdobyła I miejsce w Polsce, a tym samym dołączyła do grona Laureatów Krajowych,
natomiast Karolina Tokarska - uczennica kl. III B otrzymała nagrodę za najlepszy wynik w szkole.

Ponadto Komitet Konkursu przyznał 38 wyróżnień dla naszych licealistów.
Wyróżnionymi w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego zostali uczniowie:
Klasa I B/P: Liwia Bosek, Kacper Kwater;
Klasa IC/P: Laura Turczyn;
Klasa IB/G: Julia Szaro, Gabriela Irzyk, Karolina Dudek, Klaudia Chruniak;
Klasa IC/G: Paulina Leśniak;
Klasa IIA: Aleksandra Pilch;
Klasa II B: Katarzyna Włodyka, Paulina Urban, Izabela Długosz, Dominika Śliwa, Sylwia Ziobro, Justyna Serafin, Danuta Tarczoń, Maria Koziarz;
Klasa II C: Gabriela Pieczek, Patryk Micał, Karolina Jacek, Patrycja Armata;
Klasa III A: Piotr Wójcik;
Klasa IIIB: Karolina Wietecha, Kamil Jacek, Weronika Łyszczarz, Katarzyna Tęczar, Karolina Włodyka, Julia Bednarz;
Klasa III C: Karolina Dyka, Jadwiga Książek;
Klasa III D: Kacper Piskadło, Karolina Milli, Monika Macek, Agnieszka     Prasnal, Franciszek Czaja, Jakub Adamkiewicz

Wszystkim nagrodzonym, a także opiekunom uczniów Paniom: Urszuli Mendelowskiej, Barbarze Śliwie, Violetcie Wietecha, składamy serdeczne gratulacje.