INFORMACJA O KONSULTACJACH

Z uwagi na możliwość odbywania od 01. 06. konsultacji uczniów z nauczycielami na terenie szkoły informujemy, iż na podstawie ankiety skierowanej do uczniów dotyczącej diagnozy potrzeb w tym zakresie oraz ustaleń z nauczycielami, konsultacje z wybranych przedmiotów odbywać się będą za pośrednictwem komunikatora Meet na platformie GSuite, a zainteresowani uczniowie poinformowani już zostali o możliwości kontaktu z prowadzącymi konsultacje w celu ustalenia omawianych treści. Jednocześnie informujemy, iż niemal wszyscy nauczyciele wyrazili chęć konsultacji w sytuacji, gdyby zaistniała taka potrzeba w najbliższych dniach i tygodniach. Należy wówczas skontaktować się bezpośrednio z wybranym nauczycielem przez e-dziennik lub służbowy adres e-mail.