XIII Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego

XIII MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ JĘZYKA ANGIELSKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU STRZYŻOWSKIEGO - inicjatywa objęta HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY STRZYŻOWSKIEGO

Organizatorami Turnieju są Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza oraz Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, ul. A. Mickiewicza 11, 38-100 Strzyżów. Honorowy Patronat nad Turniejem obejmuje Starosta Strzyżowski.
Konkurs ma charakter cykliczny i składa się z dwóch części.
Część drużynową turnieju przeprowadza się w auli Liceum Ogólnokształcącego, a konkurs indywidualny w salach Zespołu Szkół Technicznych.
Koordynatorami konkursu są nauczycielki języka angielskiego Liceum Ogólnokształcącego - Beata Wójcik oraz Zespołu Szkół Technicznych – Barbara Pięciak. Autorem testu części indywidualnej jest p. Iwona Trojanowska.
Prezentacje części drużynowej Turnieju ocenia jury, w skład którego wchodzą nauczyciele obydwu szkół oraz zaproszeni goście.

REGULAMIN     ZGODA RODO

Watch This Space!