Projekt „Przedsiębiorca w wymiarze europejskim”,
jako przykład dobrych praktyk

W dniu 17 grudnia 2019r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w REGIONALNYM SPOTKANIU INFORMACYJNYM ERASMUS+ ORAZ INNYCH PROGRAMÓW WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ ZARZĄDZANYCH PRZEZ FUNDACJĘ ROZWOJU SYSTEMU EDUKACJI. Spotkanie zostało zorganizowane przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie.
Celem konferencji było upowszechnianie rezultatów projektów, przykładów dobrych praktyk, sukcesów i efektów programu.
Z ogromną radością zaprezentowaliśmy realizowany w naszej szkole projekt pt. „Przedsiębiorca w wymiarze europejskim – rozwijanie kompetencji uczniów w zakresie przedsiębiorczości, wielojęzyczności, wielokulturowości i narzędzi TIK na poziomie ponadnarodowym” (2019-2020).

W konferencji udział wzięli: Karolina Małek kl. 2C, Katarzyna Szostak kl. 2A, Jakub Szczygieł kl. 2A, Kaper Ziobro kl. 2C, opiekun: Regina Pelczar
Regina Pelczar