Obóz naukowy

„Odkryj polską Amazonkę”

To już czwarta edycja obozu naukowego organizowanego w naszej szkole. W tym roku celem naszej edukacyjnej wyprawy jest podlaska Amazonia – kraina magiczna i niezwykle urokliwa. Będziemy wędrować ścieżkami przyrodniczymi Wigierskiego, Biebrzańskiego i Narwiańskiego Parku Narodowego. Zanurzymy się w gąszczu trzcin, przejdziemy bagna i mokradła suchą stopą, przepłyniemy Wigry, Biebrzę i Narew… Wyprawy te dostarczą nie tylko materiału do badań laboratoryjnych, ale z pewnością też niezapomnianych wrażeń. A wszystko to po to, by zachwycić się pięknem polskiej przyrody i zrozumieć potrzebę jej ochrony. Obóz ma charakter interdyscyplinarny i łączy tematykę biologiczno – chemiczną. Skierowany jest głównie do uczniów realizujących rozszerzenia przedmiotowe z biologii i chemii.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie na wyjazd decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie opłaty wstępnej w wysokości 200 złotych.

Więcej informacji na plakatach i u nauczycieli – K. Ossowskiej i M. Woźnickiej.
Serdecznie zapraszamy!
05.09.2019