Piąta edycja Targów Pracy w Strzyżowie

W dniu 12 marca 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbyła się piąta edycja Targów Pracy. Zorganizowane zostały przez Podkarpacką Wojewódzką Komendę OHP w Rzeszowie przy współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Strzyżowie, Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie i Zespołem Szkół Technicznych. Ideą przewodnią targów stało się stworzenie płaszczyzny, na której pracodawcy oraz osoby zainteresowane podjęciem pracy, stażu lub praktyk będą mogli skonfrontować wzajemne oczekiwania i wymagania. Najchętniej odwiedzane były przez uczniów ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych, którzy już niebawem staną się aktywnymi uczestnikami rynku pracy. Organizacja targów to efekt kilkuletniej współpracy Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Technicznych i Powiatowego Urzędu Pracy z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie i Ośrodkiem Szkolenia Zawodowego OHP w Strzyżowie.
Regina Pelczar
fot. Regina Pelczar