Jesteśmy wśród najlepszych szkół Podkarpacia!

O tym, że nasze liceum jest szkołą bardzo dobrze przygotowującą do egzaminów maturalnych oraz olimpiad przedmiotowych wiedzą ci, którzy do niego uczęszczali bądź uczęszczają. A teraz mogą się o tym przekonać wszyscy - zostaliśmy bowiem srebrną szkołą rankingu "Perspektyw", plasując się na bardzo wysokim - 23. miejscu w województwie i na 403. miejscu w Polsce. Sukces ten jest wypadkową pracy uczniów, nauczycieli oraz efektywnej współpracy z rodzicami i pokazuje, że świetna edukacja nie musi być domeną wyłącznie wielkich miast. BRAWO MY!
Ponadto, po raz pierwszy w historii, znaleźliśmy się w Rankingu Szkół Olimpijskich "Perspektyw", zajmując w nim wysokie, 7. miejsce w województwie i 141. w kraju. BRAWO OLIMPIJCZYCY! i JESZCZE RAZ BRAWO MY!

RANKING LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH 2019

RANKING SZKÓŁ OLIMPIJSKICH 2019