LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Sukcesy w olimpiadach przedmiotowych

XXIII Olimpiada Filozoficzna
Gabriela Godek z klasy III E zakwalifikowała się do eliminacji okręgowych XXIII Olimpiady Filozoficznej uzyskując 27 punktów na 30 możliwych
Michał Godek z klasy I C zakwalifikował się do eliminacji okręgowych XXIII Olimpiady Filozoficznej uzyskując 26 punktów na 30 możliwych

XXXVII Olimpiada Geograficzna
Karolina Król z klasy II B zakwalifikowała się do II części etapu okręgowego uzyskując 83 punkty na 100 możliwych

Dla wszystkich gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
Gratulacje dla Panów: Mirosława CzarnikaBogusława Mazura
30.12.2010

Kolejny sukces młodych artystów

W dniu 26. 11. 2010r. w Domu Kultury "Sokół" w Strzyżowie odbyły się eliminacje rejonowe XX Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Z radością informujemy, że ich laureatami zostali, kwalifikując się do konkursu finałowego:
  1. Anna Żydzik w kategorii 'recytacja'
  2. Paweł Pękosz w kategorii 'recytacja'
  3. Zespół wokalno- instrumentalny w składzie: Patrycja Skalska, Gabriela Godek, Julita Jamróg - wokalistki, Daniel Nowak, Krzysztof Kruczek, Piotr Cierpiał - akompaniatorzy
12.12.2010

Sukcesy naszych pływaków

W rozegranym wczoraj Pólfinale Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu w Ropczycach, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie zdobywając 5 medali.

Olimpiada Języka Niemieckiego

Miło nam poinformować, iż do drugiego etapu XXXIV Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikował się uczeń naszej szkoły Jan Patrick Gajecki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach olimpiady.
03.12.2010

Wielki sukces młodych matematyków

Wielki sukces osiągnęli nasi uczniowie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur Matematyczny".

Wzięło w nim udział 15 uczniów z klas: 1A, 2B, 2A, 2B i 3A. Najlepiej zaprezentował się: Damian Ratajczak z kl. 2 A, który osiągnął BARDZO DOBRY wynik w finale konkursu i zdobył wyróżnienie.

Wyróżnienia otrzymali również:
  • Małgorzata Szydło z kl. 1B
  • Tomasz Gajda z kl. 2A
  • Marek Karaś z kl. 2A
  • Mariusz Kosiński z kl.2 B
  • Szymon Jonik z kl. 3A
23.06.2010

« poprzednia 1 271 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna »