LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Do etapu okręgowego XLI Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowały się następujące uczennice:
  1. Marzena Bieszczad III E
  2. Gabriela Godek III E
  3. Dominika Niemiec III E
  4. Agnieszka Przystaś III E
  5. Maria Wolan III E
  6. Ewa Wójcik III E
  7. Marta Dziadosz II G
  8. Magdalena Szczęch II G
19.01.2011

Ogłoszenie na stronie Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z treścią zalecenia Kuratorium Oświaty w Rzeszowie dotyczącą grypy A/H1N1. Proszę o zapoznanie młodzieży szkolnej z treścią pisma na najbliższych zajęciach z  wychowawcą klasy oraz rodziców na najbliższym spotkaniu. Czytaj więcej...
19.01.2011

"Mnożyć dobro" - podsumowanie akcji charytatywnych

To nie tylko chwilowe porywy serca wynikające ze świątecznej jeszcze atmosfery zwyczajowo sprzyjającej eksponowaniu pokładów naszego altruizmu, ale coraz bardziej zakorzeniający się wśród uczniów i nauczycieli Liceum zwyczaj, by na przełomie roku w sposób szczególny przyczyniać się do dobra. I to dobra w kształcie najpiękniejszym, skierowanego przeciwko temu, co zawsze budzi największy sprzeciw – chorobom dzieci.

Projekt Feniks

Praca uczniów klasy IB Bartosza IrzykaHuberta Zwiercana pt. "Laser azotowy" została zakwalifikowana do finału konkursu projektów naukowych z fizyki w ramach Projektu Feniks.

Gratulacje dla uczniów, dla pani mgr Marty Rybczyk oraz życzenia dalszych sukcesów.
14.01.2011

IV edycja Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH – matematyka

Do II etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki zakwalifikowali się uczniowie:
  1. Katarzyna Dziadek – klasa 3A – uzyskując 100 pkt.
  2. Gajda Tomasz – klasa 3A – uzyskując 100 pkt.
  3. Karaś Marek – klasa 3A – uzyskując 100 pkt.
  4. Kosiński Mariusz – klasa 3B – uzyskując 100 pkt.
  5. Król Mateusz – klasa 3B – uzyskując 100 pkt.
  6. Ratajczak Damian – klasa 3A – uzyskując 79 pkt.
  7. Szczygieł Dominik – klasa 3B – uzyskując 100 pkt.
  8. Szetela Maciej – klasa 3B – uzyskując 79 pkt.
  9. Szydło Małgorzata – klasa 2B – uzyskując 100 pkt.
  10. Wolan Dawid – klasa 3B – uzyskując 99 pkt.
  11. Zdon Katarzyna – klasa 2B – uzyskując 100 pkt.
  12. Złotek Piotr – klasa 3A – uzyskując 100 pkt.
  13. Żydzik Andrzej – klasa 3B – uzyskując 100 pkt.


Gratulujemy uczniom oraz opiekunowi Panu Jerzemu Moskalowi i życzymy sukcesu w kolejnym etapie olimpiady.
14.01.2011

« poprzednia 1 2183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193195 196 następna »