Wyniki Interaktywnego Konkursu Maks Matematyczny III

Maks Matematyczny jest oryginalną koncepcją konkursu matematycznego, która wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. W tym roku w naszej szkole odbył się po raz pierwszy. Dnia 09.03.2017 dziewiętnaścioro naszych uczniów (5 z klas pierwszych i 14 z klas trzecich) zasiadło za komputerami pracowni informatycznej i pokazywało swoje zdolności matematyczne. Jak na debiut nie wypadli najgorzej. Zajęli miejsca w najlepszej dziesiątce w naszym województwie (sześć osób). Joanna Kurpiel 8 miejsce z województwie i 71 w kraju (klasa 1B), Klaudia Kurpiel 3 miejsce w województwie i 64 miejsce w kraju (klasa 3E).
Ogólne podsumowanie III edycji konkursu Maks Matematyczny dostępne jest na:
A szczegóły dotyczące udziału naszych uczniów w załączonej tabeli.
Opiekunem uczniów jest Pan Tomasz Jakubasz.