„Odkryj świat z Poznaj Światem” – sukces naszych geografów

XIV Międzyszkolny Konkurs Geograficzny „Odkryj świat z Poznaj Światem”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie, w dniu 22 marca 2017 został rozstrzygnięty! Nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:
II miejsce – Dominika Gołda – IIB (73 pkt)
V miejsce – Justyna Bury – IIB (68 pkt)
XXIII miejsce – Beata Czarnik, Mateusz Steczkowski – IIB (55 pkt)
XLVIII miejsce – Bartosz Barć – II B (19 pkt)
Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie uczestniczy musieli się zmierzyć z pytaniami dotyczącymi ogólnej wiedzy z wybranych państw Europy. Druga część konkurs dotyczyła między innymi lokalizacji na mapie konturowej Polski miejsc opisanych w artykułach z miesięcznika Poznaj Świat od stycznia do listopada 2016 r.
Po części pisemnej konkursu wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi opiekunami zostali przewiezieni na Stare Miasto w Krośniegdzie uczestniczyli w grze zespołowej „Rozpoznaj i znajdź obiekty na krośnieńskim Rynku”.
Uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!