SZKOLNY KLUB WOLONTARIATU – KONKURS

Ogłaszamy konkurs literacki dla uczniów!

Hasło przewodnie: POMAGAĆ JEST FAJNIE
1. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach – wiersz i proza ( esej szkolny, opowiadanie lub inna forma wypowiedzi pisemnej).
2. Prace prozatorskie nie powinny przekroczyć 3 stron tekstu formatu A4; obowiązuje czcionka o rozmiarze 12 i interlinia 1,5 wiersza.
W kategorii wiersz należy zgłosić 2 utwory.
3. Zgłoszone do konkursu prace muszą mieć jednego autora.
4. Prace w formie wydruków należy składać do p. Barbary Modliszewskiej lub p. Barbary Śliwy do 30. 11. 2016r.
5. Przy ocenie prac Komisja Konkursowa weźmie pod uwagę ich oryginalność i poziom artystyczny, szczególnie autorskie ujęcie hasła przewodniego.
6. Prace niespełniające wymaganych kryteriów zostaną odrzucone.
7.Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni w poszczególnych kategoriach, a uroczysta prezentacja nagrodzonych prac oraz ich autorów nastąpi podczas obchodów Światowego Dnia Wolontariatu – 5.12.2016r.

Przypominamy, że równolegle trwa konkurs na logo szkolnego wolontariatu!

Zapraszamy do udziału w konkursach!
07.11.2016