„Darzysz miłością uczysz trzeźwością”

W dniu 31 marca na hali sportowej ZST w Strzyżowie pod hasłem „Darzysz miłością uczysz trzeźwością” odbył się IV finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Dziewcząt. Z grupy 16 drużyn, które rywalizowały między sobą od 02.02.2011r. do finału dotarły cztery zespoły: ZS Czudec i trzy zespoły z LO w Strzyżowie. Drużyny miały za zadanie wykonać plakaty o tematyce antyalkoholowej, które były prezentowane podczas turnieju.
W wyniku rywalizacji:
I miejsce zajęła drużyna z ZS w Czudcu
II miejsce zajęła drużyna z LO w Strzyżowie w składzie:
M.Pamuła, A.Zielonka, E.Sokołowska
III miejsce zajęła drużyna z LO w Strzyżowie w składzie:
M.Złotek, M.Fortuna, M.Wilusz
IV miejsce zajęła drużyna z LO w Strzyżowie w składzie:
G.Władyka, P.Fic, M.Kut
Zwycięskie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody ufundowane przez:
Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Strzyżowskie Towarzystwo Rozwoju Sportu
Radę Rodziców przy LO w Strzyżowie
Wszystkim zespołom i ich opiekunom dziękujemy za udział w rozgrywkach a zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników.
Podczas meczu finałowego został przeprowadzony konkurs profilaktyczny na temat szkodliwego wpływu spożywania alkoholu na organizm młodego człowieka. Do konkursu zgłosiły się trzy osoby z widowni, pytania zadawała pani Barbara Modliszewska.
Po serii ciekawych i podchwytliwych pytań wyłoniono zwycięzcę.
I miejsce zajął uczeń z ZST Paweł Jamrogowicz z kl. 1 wz i otrzymał nagrodę (plecak sportowy), ufundowaną przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
II miejsce zajął uczeń z ZST Michał Ogrodnik z kl.1 wz,
III miejsce zajęła uczennica LO Katarzyna Mendelowska z kl. 1G
Jeszcze raz wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w rozgrywkach za rok.

Organizator turnieju: Agata Ziobro i Ewa Białek
04.04.2011