Koncert Kultura Kontra Nałogi 2016

Uwaga! Uczniowie, którzy są zainteresowani udziałem w tegorocznej edycji widowiska profilaktycznego Kultura Kontra Nałogi.
Widowisko zaplanowane jest na poniedziałek 13 czerwca. Zapraszamy do współpracy uczniów, którzy chcieliby w naszym programie śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach muzycznych.
W koncercie można uczestniczyć pod warunkiem, że repertuar będzie spójny z muzyką i kontrkulturą pokolenia Flower Power - lata 60-70te. Oprócz naszych uczniów jak zawsze mile widziani są absolwenci naszego LO, uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych naszego powiatu - zapraszamy do wspólnej pracy i zabawy.
Zainteresowanych uczniów proszę o kontakt ze mną - w szkole - A14 lub w grupie na portalu Facebook - grupa o nazwie - Kultura Kontra Nałogi oraz event o tej samej nazwie t.j.Koncert Kultura Kontra Nałogi 2016.

Barbara Leśniak
24.05.2016