MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 24 kwietnia 2016r w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbył się finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. W  eliminacjach uczestniczyło 12 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów Powiatu Strzyżowskiego. W finałowej czwórce rywalizowały ze sobą: LO w Strzyżowie, ZST w Strzyżowie, Zespołu Szkół w Czudcu oraz gimnazjum z MZS w Strzyżowie.
Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna z ZST w Strzyżowie, II miejsce z ZS w Czudcu, III miejsce z LO w Strzyżowie i IV miejsce gimnazjum z MZS w Strzyżowie. Uczestnicy finałowych rozgrywek otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację.
Składy zespołów finałowych rozgrywek:

I miejsce: Jakub Perłowski, Jakub Mazur, Rafał Modliszewski
II miejsce: Szymon Gałuszka, Damian Grodzki, Arkadiusz Czarnik