Drodzy Gimnazjaliści!

Nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie organizują dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla uczniów klas III gimnazjum, którzy decydują się kontynuować naukę w szkole kończącej się egzaminem maturalnym.
Celem tych zajęć jest pomoc przyszłym licealistom w realizacji zagadnień zawartych w nowej podstawie programowej szkół ponadgimnazjalnych, które jak się okazało z perspektywy czasu , sprawiają uczniom klas pierwszych duże trudności.
Uważamy, że taka forma wsparcia będzie dla Was bardzo korzystna.

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszenia, wybierając interesujący was rodzaj zajęć i termin, a nauka w nowej szkole stanie się bardziej przystępna.
Pod koniec każdego miesiąca pojawi się na stronie internetowej szkoły szczegółowy harmonogram zajęć na kolejny miesiąc.

Zapraszamy na ostatnie zajęcia z biologii:
Biologia - "blok operacyjny" - 3.06.2016. godz. 15:00

kliknij tabelę aby przejść do formularza zagłoszenia.

15.04.2016