Nasze Liceum na Targach Edukacyjnych w Rzeszowie

W dniach 29-30 marca 2011 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie odbywają się
VI Podkarpackie Targi Edukacyjne.
Tegoroczna impreza ma dla naszego Liceum szczególny charakter. Wręczenie nagród dla laureatów konkursu Witryna Internetowa Mojej Szkoły było najważniejszym punktem oficjalnego rozpoczęcia targów.
Nagrodę za zdobycie I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zdobył Radosław Dziadosz kl. 1A (absolwent gimnazjum w Wiśniowej) za  witrynę internetową naszego Liceum.
Jedną z nagród jest bezpłatny bilet dla całej klasy do kina Helios na dowolnie wybrany seans :)
W wyjeździe na targi uczestniczyła również grupa 50-ciu uczniów w ramach projektu EFS realizowanego w naszej szkole.
W tym roku w Podkarpackich Targach Edukacyjnych udział weźmie ponad 100 Wystawców, m. in. renomowane uczelnie wyższe z całego kraju oraz z zagranicy, szkoły doskonalenia zawodowego, szkoły językowe, wydawcy czasopism, producenci i dystrybutorzy sprzętu komputerowego, pomocy dydaktycznych, internetowe portale edukacyjne.
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z targów.
30.03.2011