UWAGA !!! KONKURS pt. „Jabłko w roli głównej”

W związku z obfitością jabłek informujemy, że dzień 28 stycznia 2016 roku ogłaszamy Szkolnym Świętem Jabłka.
Z tej okazji zespół ds. promocji zdrowia zaprasza uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły do udziału w konkursie na najsmaczniejszą potrawę z jabłkiem - głównym składnikiem. Własnoręcznie wykonane przysmaki z jabłek (ciasta, ciastka, przekąski itp.) należy przynieść w tym dniu do biblioteki szkolnej do godz.10. Do potrawy należy dodać krótki opis, najlepiej humorystyczny. Komisja konkursowa wybierze 3 najlepsze pyszności, a ich autorzy otrzymają nagrody. Po zakończeniu konkursu, na długiej przerwie, przyniesione przez Was dzieła sztuki kulinarnej będzie można nabyć za symboliczną opłatą na stoiskach przy auli, a zebrana kwota zasili budżet SU.
21.01.2016