Międzyszkolna Liga Piłki Siatkowej Chłopców

Dnia 7 maja 2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbył się finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. W  eliminacjach uczestniczyło 12 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów Powiatu Strzyżowskiego. Do finału zakwalifikowały się 4 zespoły: 2 z MZS w Strzyżowie, z Liceum Ogólnokształcącego w Strzyżowie i z Zespołu Szkół w Czudcu. Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna z MZS w Strzyżowie, II miejsce z ZS w Czudcu, III miejsce z LO w Strzyżowie i IV miejsce, druga drużyna z MZS w Strzyżowie. Uczestnicy finałowych rozgrywek otrzymali medale i dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie i Strzyżowskie Towarzystwo Rozwoju Sportu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację.
Składy zespołów finałowych rozgrywek:
I miejsce: Dominik Paszek, Jacek Libucha, Miłosz Ruszała
II miejsce: Patryk Barć, Bartosz Buda, Łukasz Kusztyb