Dzień Wiosny 2015

W piątek 20 marca br. świętowaliśmy w naszym Liceum nadejście wiosny. Uczniowie i nauczycieli rozegrali pasjonujący mecz piłki siatkowej, obserwowaliśmy zaćmienie słońca oraz mieliśmy okazję na odrobinę szaleństwa w zorganizowanej przez SU fotobudce. W naszej szkole odbył się również koncert pt. „Młodzieżowe Mocne Granie - Art Happening”. Impreza odbywała się w ramach projektu „Polsko-Słowacki Jarmark Kulturalny”, realizowanego przez Gminę Strzyżów w partnerstwie z Miastem Svidnik. Podczas koncertu wystąpiły rockowe zespoły młodzieżowe ze Słowacji: ZUŠ , CINNAMON WIND (Świdnik) oraz ze Strzyżowa: INSANI oraz szkolny zespół RNA - Razem Nam Ambitniej. Realizacja wspólnego koncertu przyczyniła się do integracji środowisk młodzieżowych obu miast oraz do poznania dorobku muzycznego i talentu młodych artystów zarówno z  Polski, jak i Słowacji.
B.Modliszewska
26.03.2015