Nasi uczniowie w finale Konkursu

Wiedzy Przyrodniczo - Leśniczej „Przyglądnij się drzewom”

Z przyjemnością informujemy, że spośród 14 drużyn ze szkół powiatu strzyżowskiego zgłoszonych do konkursu, w finale znalazły się 4 zespoły uczniów naszej szkoły. Konkurs organizowany przez Nadleśnictwo Strzyżów dotyczył wiedzy o rodzimych gatunkach drzew liściastych. Nadrzędnym celem konkursu było inspirowanie i rozbudzanie zainteresowań przyrodniczych poprzez zachęcenie uczniów do samodzielnego zdobywania i pogłębiania wiedzy oraz umiejętności rozpoznawania gatunków drzew lasotwórczych.

W dniach 5 i 6 grudnia br. rozstrzygnięty został I etap konkursu- komisja konkursowa oceniła prace fotograficzne uczniów. Wystawa zdjęć znajduje się na korytarzu obok sali A3.

Poniżej prezentujemy składy zespołów zakwalifikowanych do etapu finałowego konkursu:

1. Jagienka Włodyka, Kubas Izabela, Świstak Daria - kl. 1C
  2. Szymon Ossowski, Kamil Strzępek, Adam Salwa - kl. 2C
  3. Sebastian Matłosz, Justyna Kulik, Joanna Leśniak - kl. 2C
  4. Renata Drozd, Krzysztof Kaczkiełło, Seweryn Stodolak - kl. 2D

Etap finałowy - test wiedzy odbędzie się w budynku Nadleśnictwa w dniu 12.01.2015r.

Gratulujemy zwycięzcom. Więcej informacji na stronie: http://www.strzyzow.krosno.lasy.gov.pl/aktualnosci
K.Ossowska
18.12.2014