Spotkanie z absolwentami

Dnia 24.09.2014r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z absolwentami Liceum - obecnie studentami na kierunkach medycznych, biologicznych i chemicznych. Wśród nich znaleźli się studenci medycyny, farmacji i biotechnologii. W spotkaniu brały udział klasy realizujące biologię lub chemię w zakresie rozszerzonym. Starsi koledzy podzielili się z nami swoimi uwagami na temat matury, opowiadali o przebiegu studiów, a także rozśmieszali zabawnymi historiami związanymi ze studiami.

Bardzo chętnie odpowiadali na wszystkie pytania, dzięki czemu każdy mógł rozwiać swoje wątpliwości. Wszelkie uwagi i rady były dla nas bardzo cenne i motywujące. Spotkania tego typu pozwalają nam na dokładniejsze poznanie tajników studiowania na uczelniach medycznych. Absolwenci są dla nas wzorem i przykładem na to, że ciężka praca owocuje. Mamy nadzieję, że idąc w ich ślady kiedyś to my będziemy się dzielić z młodszymi kolegami z Liceum swoją drogą do wymarzonych studiów!
Łukasz Żydzik
31.10.2014