Widoczny akcent Naszego Liceum

na IX Sejmiku Kultury Powiatu Strzyżowskiego

21 października 2014 roku w Centrum Doskonalenia Praktycznego w Dobrzechowie odbyła się IX edycja Sejmiku Kultury Powiatu Strzyżowskiego na temat: Sprzeczność między wychowaniem i samowychowaniem. Kultura oparta na tradycyjnych wartościach w konfrontacji z popkulturą. Podczas Sejmiku było kilka bardzo ważnych i miłych akcentów dla Naszego liceum.
W części merytorycznej sejmiku referat wygłosiła między innymi Pani pedagog Barbara Modliszewska, która zaprezentowała zebranym bogatą i różnorodną ofertę alternatywnych form spędzania wolnego czasu organizowanych przez szkołę i ich rolę w kształceniu i wychowaniu młodzieży.

Bardzo ważnym momentem dla strzyżowskiego liceum było przyznanie prestiżowych nagród dla naszych nauczycieli i uczniów. Pani Violetta Wietecha oraz uczniowie otrzymali nagrody Zarządu Powiatu za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, natomiast Pan Jerzy Moskal otrzymał nagrodę Starosty Strzyżowskiego za całokształt pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, a w szczególności za efektywną pracę z uczniami uzdolnionymi.

Jest nam bardzo miło, że władze Powiatu dostrzegają rolę naszego liceum w dziedzinie dydaktyki i wychowania, a także doceniają osiągnięcia, które potwierdzają wysokie wyniki na egzaminie maturalnym, olimpiadach i konkursach przedmiotowych, artystycznych i zawodach sportowych.
Za nagrody i wyróżnienia serdecznie dziękujemy
28.10.2014