Kolejną edycję programu „W-f z klasą”

w naszym liceum uważamy za rozpoczętą!

W tym roku pierwsza aktywna, długa przerwa odbyła się 19 września i została poprowadzona przez uczennice klasy II „c”. Duża część uczniów zgromadziła się na szkolnym atrium, również z okien budynku wychylały się zaciekawione twarze. Tym razem chętni mogli spróbować swoich sił w popularnym tańcu- belgijce. Na początku pani Ewa Białek, nauczycielka w-f-u, wystąpiła z krótkim powitaniem i wyjaśnieniem tego, czym jest program „W-f z klasą”, a następnie występujący ustawili się w kółku i już po krótkim zaprezentowaniu podstawowych kroków zaczęli radośnie pląsać w rytm skocznej piosenki. Większą część grupy tanecznej stanowiły dziewczyny, jednak zjawiło się także kilku chłopców, którzy radzili sobie wcale nie najgorzej J. Z czasem do zabawy zaczęło przyłączać się coraz więcej uczniów. Panowała świetna atmosfera, sprzyjała nam również pogoda; przyświecało słońce, a nieco chłodne powietrze rozgrzało się pod wpływem radości emanującej z twarzy wszystkich zgromadzonych na atrium.

Niestety, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Aktywna, dwudziestominutowa przerwa nagle przeminęła, jednak dobra wiadomość jest taka, że widzimy się już w następny piątek 26 września! Mamy nadzieję, iż zapał i entuzjazm wśród uczniów nie ostygnie i kolejne tego rodzaju wydarzenie odniesie jeszcze większy sukces!

Program aktywnych, długich przerw ma na celu rozpowszechnienie wśród uczniów naszego liceum spędzania wolnego czasu na aktywności fizycznej. Pamiętajmy, że ruch to zdrowie, dlatego wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w tym przedsięwzięciu, serdecznie zapraszamy. Natomiast zaangażowanym z całego serca dziękujemy.

Do zobaczenia wkrótce!
Magdalena - uczennica klasy 1E