Nasza Szkoła w programie "WF z Klasą"

Nasza szkoła została zakwalifikowana do programu „WF z klasą”. Program jest prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Partnerami medialnymi są Gazeta Wyborcza i Sport.pl. Akcja objęta została honorowym patronatem Minister Sportu i Turystyki oraz Minister Edukacji Narodowej.Program „WF z klasą ” ma na celu zmienić myślenie o zajęciach wychowania fizycznego, wprowadzać metody nowoczesnego nauczania oraz propagować zdrowy styl życia. Jako jedno z działań w ramach programu prowadzony będzie blog http://blogiceo.nq.pl/liceum13/
, na którym na bieżąco będzie można śledzić działania podejmowane przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz przeczytać materiały dotyczące kultury fizycznej. Drugim działaniem będzie przeprowadzenie Sportowego Okrągłego Stołu, czyli szkolnej debaty dotyczącej udoskonalenia zajęć sportowych i rekreacyjnych w szkole. Porozmawiamy o tym, jakie oczekiwania mają uczniowie, a jakie nauczyciele. Wspólnie wybierzemy zadanie do realizacji w programie.
Więcej informacji o programie na stronie www.ceo.org.pl/wf.
Chętnych uczniów, którzy chcieliby pomóc w tworzeniu bloga oraz przygotowaniu debaty proszę o kontakt z panią Ewą Białek.
E.Białek
25.02.2014