Konkurs Bądź bezpieczny w Internecie

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu biblioteka szkolna organizuje konkurs związany z bezpieczeństwem w Internecie. Serdecznie zapraszamy „miłośników komputera” a także wszystkich zainteresowanych tym tematem do udziału w konkursie.

Rozgrywane będą następujące konkurencje:
  1. Konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa komputerowego.
  2. Konkurs składania komputera na czas.

Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy zespoły uczniów – mogą być międzyklasowe. Każdy zespół powinien składać się z:
  • Dwóch osób do konkursu wiedzy
  • Dwóch osób do konkursu składania komputera

Zainteresowanych uczniów prosimy o kontakt z panem Mariuszem Zamorskim lub Dorotą Skurą w bibliotece szkolnej Liceum Ogólnokształcącego.

Do konkursu zgłosiło się 5 zespołów z następujących klas: 1A, 1TI, 2TE, 2TIP, 3TEI.

Konkurs odbędzie się w czasie lekcji otwartej 18 lutego w auli liceum na lekcji 4. W czasie lekcji krótką prelekcję na temat: „Ochrona swojej prywatności, bezpieczeństwa i własnego wizerunku w Internecie” wygłosi Pan Romuald Janusz, specjalista ds. nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie.

Z tej samej okazji w dniu 16 lutego klasa 1C weźmie udział w spotkaniu z wykładowcą WSIZ w Rzeszowie. Tematem spotkania będzie „Selekcja informacji – kto je dla nas wybiera i co my wybieramy, czyli informacja w globalnej wiosce”.
D. Skura
14.02.2011