Sukcesy naszych pływaków

W rozegranym wczoraj Pólfinale Wojewódzkiej Licealiady w Pływaniu w Ropczycach, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się znakomicie zdobywając 5 medali.
Drużyny wystąpiły w składach:
  • dziewczęta:
    1. Fąfara Karolina 1C
    2. Jamróg Julita 2B
    3. Sanecka Justyna 2G
    4. Strzępek Marcelina 1C
    5. Szurlej Magdalena 2C
    6. Wójtowicz Lidia 1A

• chłopcy:
    1. Belczyk Tomasz 1A
    2. Głowacki Paweł 1C
    3. Grodzki Tomasz 1C
    4. Pamuła Krzysztof 1A
    5. Sanecki Bartłomiej 3G
    6. Zimny Artur 3F

W klasyfikacji indywidualnej:
  • 1 miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym zajął Paweł Głowacki z klasy 1C
  • 1 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym zajął Tomasz Grodzki z klasy 1 C
  • 2 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym zajął Krzysztof Pamuła z klasy 1A
  • 3 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym zajął Tomasz Belczyk z klasy 1A
  • 3 miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym zajęła Magdalena Urbanik z klasy 2B

Naszym reprezentantom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i awansu do Finału Wojewódzkiego, a wszystkich uczniów zachęcamy do aktywności sportowej i zapraszamy do udziału w zajęciach i zawodach organizowanych w szkole.

Opiekun zespołu Paweł Pelewicz
10.12.2010