Konkurs na logo Szkolnego Koła Wolontariatu

Szkolne Koła Wolontariatu działające przy Liceum Ogólnokształcącym im. A. Mickiewicza w Strzyżowie ogłasza konkurs na logo Szkolnego Koła Wolontariatu

WARUNKI KONKURSU:
1. Konkurs jest adresowany do uczniów LO w Strzyżowie.
2. Każdy uczestnik dostarcza pracę wykonaną dowolna techniką, oznaczoną godłem oraz oznaczoną takim samym godłem kopertę zawierającą kartkę z danymi osobowymi:
- imię i nazwisko autora
- klasa, kontakt telefoniczny
Organizator jako administrator danych osobowych informuje, że dane będą przetwarzane w celu wyłonienia laureatów konkursu. Dane osobowe nie będą udostępniane. Osobom biorącym udział w konkursie lub ich opiekunom prawnym przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wyłonienia laureatów konkursu
3. Prace zgłoszone do konkursu nie mogą mieć autorstwa zbiorowego.
4. Każdy uczestnik może złożyć tylko jedną pracę.
5. Organizator nie zwraca prac oraz zastrzega sobie prawo do ich wykorzystania w celach edukacyjnych i wystawowych.
6. Zgłoszenie pracy do konkursu stanowi wyrażenie zgody uczestnika lub jego prawnego opiekuna na jej publikację na stronie szkoły i jej profilu na facebooku.
7.Prace konkursowe winny być złożone w gabinecie pedagoga szkolnego do dnia 30 listopada 2019 r.

PODSUMOWANIE PRAC I  NAGRODY:
Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu. Ocenie podlegać będą: samodzielność i oryginalność prac oraz ich zgodność z tematyką. O terminie rozstrzygnięcia konkursu i rozdaniu nagród uczestnicy zostaną powiadomieni indywidualnie. Za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca laureaci otrzymają nagrody. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.