IV Festiwal Kultury Europejskiej w Czudcu

Zespół Szkół w Czudcu przy współudziale Starostwa Powiatowego w Strzyżowie jest organizatorem konkursu, którego celem jest popularyzacja piosenki obcojęzycznej i kultury krajów Unii Europejskiej. W tym roku szkolnym po raz pierwszy przeprowadzono konkurs w trzech kategoriach: śpiew(jeden utwór w j. obcym i jeden utwór w j. polskim), plakat (praca mająca przedstawić charakterystyczny dla danego kraju symbol)i prezentacja wybranego przez szkołę kraju Unii Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowała w kategorii śpiew Natalia Furtek z klasy 2C, która dzięki niezwykłej muzykalności i nowej aranżacji utworów „Radość najpiękniejszych lat” Anny Jantar i „Papillon” niemieckiej piosenkarki Nicole zajęła w tegorocznym konkursie II miejsce. Serdecznie gratulujemy Natalii i życzymy sukcesów w innych konkursach wokalnych.
Joanna Wnęk