LiceumOgólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie

Dzień Otwarty Szkoły 2019

21.05.2019r w naszej szkole odbyły się „Dni Otwarte”. W tym roku gościliśmy nie tylko uczniów gimnazjów z powiatu strzyżowskiego, ale także pierwszych absolwentów klas VIII. Impreza tego typu jest corocznie organizowana przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły i przyciąga tłumy zainteresowanych. Podczas dni otwartych można było zwiedzić budynek szkoły, porozmawiać z dyrekcją, nauczycielami, uczniami i absolwentami naszej szkoły. Na gimnazjalistów i absolwentów klas VIII czekało mnóstwo atrakcji , konkursów i nagród. Mamy nadzieje, że Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza jak zwykle udowodniło, że właśnie tu, w naszej szkole, warto kontynuować naukę.

Zapraszamy więc nie tylko wszystkich już teraz zainteresowanych nauką w naszej szkole, ale też tych, którzy jeszcze wahają się, wybierając przyszłą szkołę.
Agata Ziobro
02.06.2019