Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier

(Edycja XVIII - 28.11.2018 r.)

Spośród 48 uczestników konkursu w naszej szkole aż 9 otrzymało wyróżnienia za uzyskanie bardzo dobrego i dobrego wyniku (odpowiednio 80 i 75% punktów).
W konkursie wzięło udział 23 uczniów klas pierwszych, 15 drugoklasistów i 10 trzecioklasistów naszego Liceum.

Najwyższe wyniki zdobyli:
*wśród uczniów klas I:
  1. Wiktoria Zapała z klasy 1B – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku(opiekun - p. K.Zając)
  2. Jakub Bać z klasy 1C – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku(opiekun – p. K.Zając)
  3. Paulina Grela z klasy 1A – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku (opiekun – p. B.Wójcik)
  4. Jakub Szczygieł z klasy 1A– dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku(opiekun – p. B.Wójcik)
  5. Danuta Tarczoń z klasy 1B – dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku(opiekun – p. K.Rokita)
  6. Kinga Ząbik z klasy 1C – dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku(opiekun – p. K.Zając)

*w klasach II:
  1. Szymon Petka z klasy 2C – dyplom uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku
    3 miejsce w województwie podkarpackim i 19 w kraju (opiekun – p. K.Zając)
  2. Jakub Adamkiewicz z klasy 2D – dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku (opiekun p. I.Trojanowska, B.Wójcik)

*w kategorii klas III:
  1. Filip Gazda z klasy 3D – dyplom uznania za uzyskanie dobrego wyniku(opiekun – p. B.Leśniak)

Gratulujemy wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Szkolna Komisja Konkursowa:
Ilona Nowicka, Karina Zając, Iwona Trojanowska, Beata Wójcik