Nasza uczennica finalistką Olimpiady Logiczno-Matematycznej

Niezmiernie nam miło poinformować, że uczennica Naszego Liceum -Katarzyna Dziadek z klasy 3A, w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logiczno-Matematycznej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, uzyskała tytuł finalistki Olimpiady zajmując w finale XXIII miejsce.
Gratulacje dla Kasi oraz opiekuna Pana Jerzego Moskala.
Olimpiada, nad którą patronat medialny objęły czasopisma „Matematyka" i „Świat matematyki", ruszyła 4 października 2010 r., ale już od l września, po zarejestrowaniu się, uczniowie mogli poćwiczyć rozwiązywanie zadań. Pierwszy etap trwał od 4.10.2010 r. do 28.11.2010 r., w tym czasie uczniowie poprzez Internet rozwiązywali trzy zestawy zadań różniące się poziomem trudności - od łatwego do wymagającego dużej wiedzy. Najlepsi zostali zakwalifikowani do finału, który odbył się 26 marca 2011 r.
20.04.2011