MELTING POT – Jarmark kulturalny z Erasmusem+

19 czerwca 2018 r. na lekcji 4 i 5

W międzyklasowych rozgrywkach w klimacie wielojęzycznej i wielokulturowej Europy i świata wezmą udział wszystkie klasy wraz z wychowawcami.
Trzy zwycięskie klasy otrzymają bony odpowiednio na kwotę 250 zł, 200 zł i 150 zł, za które będzie można dokonać zakupu produktów np. na klasowe ognisko lub inną klasową imprezę integracyjną..

W programie:

•    FUN READING: Jak nie czytam, jak czytam?
•    ERASMUS MASTERCHEF – kuchnie i smaki Europy
•    ERASMUS DANCES – pokaz tańców z różnych stron świata
•    ERASMUS GAMES – gry i zabawy stąd i zowąd
•    ERASMUS PARADE – parada strojów i barw narodowych
•    ERASMUS TREAT - poczęstunek
•    ERASMUS EXHIBITIONS and AWARDS – podsumowanie konkursów językowych (dyktando i limeryk), wręczenie dyplomów i nagród.

Do wspólnej zabawy w kolejnym z serii europejskich wydarzeń projektowych zaprosiliśmy również zaprzyjaźnione szkoły podstawowe w Strzyżowie i Wiśniowej. Szczegółowe informacje i Regulamin rozgrywek zostaną przekazane Wychowawcom i Przewodniczącym klas.