MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 27 kwietnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbył się finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. W finałowej czwórce wystąpiły : 2 drużyny z Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie, Zespół Szkół w Czudcu oraz Miejski Zespół Szkół w Strzyżowie.
    Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna z LO w Strzyżowie, II miejsce z ZS w Czudcu, III miejsce z Miejskiego Zespołu Szkół w Strzyżowie, IV miejsce z LO w Strzyżowie.
    Uczestnicy finałowych rozgrywek otrzymali dyplomy, a zawodnicy trzech pierwszych zespołów nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację.

Nasze liceum reprezentowali:
1. Libucha Jacek, Ruszała Miłosz, Strzępek Stanisław ( I miejsce).
2. Rabenda Maciej, Drogoń Dominik, Ciół Piotr ( IV miejsce).