„Twój Pierwszy SKOK Na Biznes"

Uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie: Katarzyna Zdon kl. 11 B, Wiktoria Gągorowska kl. IIA zdobyły kolejno pierwsze i trzecie miejsce w konkursie „TWÓJ PIERWSZY SKOK NA BIZNES" organizowanym przez Rzeszowską Spółdzielczą Kasę Oszczędnościowo-Kredytową.
W konkursie wzięli udział uczniowie ośmiu szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego.
Konkurs Organizowany przez Rzeszowską SKOK skierowany był do  uczniów szkół
ponadgimnazjalnych. Cele konkursu to rozwój umiejętności managerskich uczestników, poszerzenie wiedzy z zakresu zarządzania jednostką finansowa, jaką jest Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować elementy takie jak wybór grup docelowych, lokalizacje oddziału i inne potrzebne do otwarcia nowego oddziału SKOK.
Przedstawione zadania pozwoliły uczestnikom wczuć się w rolę prawdziwego managera.
Konkurs trwał od 03.01.201 Or. do 22.04.2011 r. Składał się z sześciu etapów.
Liceum Ogólnokształcące ze Strzyżowa wygrało nagrodę przewidzianą dl a szkoły
z największą liczbą uczestników w konkursie.

Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcom!
R.Pelczar