Szymon Petka, uczeń klasy 1C, laureatem Ogólnopolskiego Konkursu

Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER (Edycja XVII - 29.11.2017 r.)

Uzyskując 82,59% możliwych do uzyskania punktów, Szymon zajął 2 miejsce w województwie podkarpackim i 13 w kraju. W nagrodę otrzymał od organizatora – Łowców Talentów JERSZ – bon o wartości 200zł do realizacji w księgarni internetowej Gandalf.
Gratulacje dla Szymona i jego nauczycielki – p. Kariny Zając.

Wśród uczniów klas trzecich najwyższy wynik należy do Dominika Zimnego z klasy 3A (opiekun p. Katarzyna Rokita). Dominik zajął 7 miejsce w województwie podkarpackim.

Miejsca w pierwszej dziesiątce w rankingu wojewódzkim zajęli również:
Mateusz Steczkowski z klasy 3B – miejsce 8 (opiekun p. Barbara Leśniak) i Daniel Wilusz z klasy 3A – miejsce 10 (opiekun p. Katarzyna Rokita).

W kategorii klas drugich najlepszy wynik uzyskała Karolina Ćwiklińska z klasy 2D (opiekun – p. Barbara Leśniak).

W konkursie wzięło udział 22 uczniów klas pierwszych, 10 drugoklasistów i 11 trzecioklasistów.
Gratulujemy wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom.
Uroczyste wręczenie dyplomów przesłanych przez Organizatora dla wszystkich uczestników oraz drobnych nagród książkowych od Szkolnej Komisji Konkursowej dla wyróżnionych uczniów nastąpi w dniu zakończenia roku szkolnego.

Szkolna Komisja Konkursowa: Beata Wójcik, Katarzyna Rokita