Wesołych Świąt

Drodzy nauczyciele! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu absolwentów strzyżowskiego liceum, chcielibyśmy Wam życzyć przede wszystkim, aby w Waszych sercach zamieszkały miłość i spokój. Aby te Święta były spędzone w gronie rodzinnym, a radość którą przyniesie Nowonarodzony Chrystus- towarzyszy Wam przez cały rok. Dużo zdrowia i spełnienia marzeń- ale nie wszystkich. Niech zawsze zostanie taka ich część, która będzie nadawała sens Waszemu życiu.
A Wam drodzy uczniowie, życzymy Świąt z dala od książek i wszelkich trosk. Chcielibyśmy, aby ta szkoła również dla Was była miejscem, do którego będziecie powracać zawsze z ogromnym sentymentem i wdzięcznością. To dzięki nauczycielom jesteście tym, kim jesteście. Korzystajcie z tego najpiękniejszego czasu w swoim życiu- drugiego takiego już nie będzie. Dbajcie o przyjaźnie zawiązane w szkolnych ławkach. Uwierzcie nam- to czasami jedyna rzecz, która będzie nadawała sens wszystkim szarym dniom.
Wszystkim- bez względu na wiarę, czy też jej brak- WESOŁYCH ŚWIĄT!
Życzy Wam : Kraków, Lublin, Katowice, Zabrze, Bydgoszcz i Warszawa :)