Sukces w 25. Olimpiadzie Infomatycznej

Z przyjemnością informujemy, że Mateusz Zdon, uczeń klasy 3A, zakwalifikował się do półfinału 25 Olimpiady Informatycznej organizowanej przez MEN i Fundacje Rozwoju Informatyki.
Jest to tym większy sukces, że z całej Polski do półfinału zakwalifikowało się łącznie 373 uczniów, w tym tylko 5 osób z województwa podkarpackiego.
Mateusz jest bardzo uzdolnionym informatykiem. Już jako uczeń klasy drugiej programował na poziomie wiedzy i umiejętności wymaganym od studentów wyższych uczelni informatycznych. W ubiegłorocznej edycji olimpiady zabrakło mu niewiele punktów, by zakwalifikować się do półfinału. Liczymy na sukces w tym roku. Zawody półfinałowe odbędą się w Krakowie, w dniach 13-15.II.2018 roku.
Gratulacje dla Mateusza. Trzymamy za niego kciuki.
Opiekun ucznia
Bogusław Popieluch