Natalia Kozimor z kl. 2C stypendystką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci

Z przyjemnością informujemy, że Natalia pozytywnie przeszła proces kwalifikacji i została przyjęta do grona 539 stypendystów z całej Polski Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci na rok szkolny2017/2018.
Program obejmuje pomoc uczniom wybitnie zdolnym wspierając ich samodzielną pracę nad rozwojem zainteresowań oraz zdobywaniem cennych umiejętności i wiedzy w różnych dziedzinach – poznawczej, muzycznej i plastycznej. Stypendyści to młodzi ludzie o bardzo różnorodnych zainteresowaniach i uzdolnieniach. Program współpracując z uczelniami wyższymi, instytucjami badawczymi, kulturalnymi i artystycznymi zapewnia całkowicie bezpłatny udział dzieci i młodzieży w zajęciach wzmacniających rozwój ich uzdolnień. Są to m. in. specjalistyczne warsztaty naukowe, muzyczne i plastyczne, staże badawcze, wielodyscyplinarne obozy naukowe i ogólnorozwojowe oraz inne formy aktywności. Celem nadrzędnym Programu jest rozwijanie w młodych ludziach ciekawości i pasji naukowych.
Natalia jako stypendystka Programu w marcu weźmie udział w  tygodniowych warsztatach biologicznych na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz w warsztatach neuronaukowych w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN w Warszawie. Udział w tego rodzaju zajęciach to szansa na pogłębienie swoich zainteresowań i pasji.
Gratulujemy!
Więcej informacji http://fundusz.org/2000/01/kontakt/