Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik - 2010"

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Alfik - 2010” wzięło udział 44731 uczniów, w tym 2397 uczniów z województwa podkarpackiego. Z naszej Szkoły w konkursie wzięło udział 108 uczniów, a najlepsi z nich zajęli bardzo wysokie miejsca nie tylko w skali województwa, ale i kraju.

W kategorii klas pierwszych:

Hubert Zwiercan - uczeń kasy 1B uzyskał 80,80% punktów i zajął 8. miejsce w województwie i 147. w kraju (nauczyciel: mgr Beata Jamróg)

W kategorii klas drugich:

Katarzyna Zdon - uczennica kasy 2B uzyskała 83,04% punktów i zajęła 5. miejsce w województwie i 73. w kraju (nauczyciel: mgr Jerzy Moskal)

W kategorii klas trzecich:

Damian Ratajczak - uczeń kasy 3A uzyskał 97,77% punktów i zajął 2. miejsce w województwie4. w kraju, tym samym uzyskując tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego (nauczyciel: mgr Jerzy Moskal)
10.01.2011