KONKURS NA OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W zwyczajach ludowych okres poprzedzający święta te wiązał się z wykonywaniem ozdób choinkowych w domach, czym zajmowały się nawet całe rodziny.
Ozdoby wykonywane były z różnorodnych materiałów: kolorowej bibuły, papieru, słomy, szyszek, orzechów, ziaren zbóż itp. i świadczyły o ogromnej fantazji i pomysłowości twórców. Sądzimy, że warto kontynuować tę piękną tradycję, pielęgnując dzieło naszych przodków.
    W związku z tym zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w konkursie na ozdobę świąteczną. Wykonane własnoręcznie ozdoby (bombki, kartki, stroiki, szopki itp.) zostaną zaprezentowane i sprzedane podczas Koncertu Kolęd w naszej szkole w dniu 22.12.2015r. Uzyskane z ich sprzedaży środki finansowe zostaną przeznaczone na wsparcie leczenia Sylwii Makuch.
    Prace należy składać do przedstawicieli SU do dnia 15 grudnia 2015r. Klasa, która złoży największą ilość jak najciekawszych ozdób otrzyma nagrodę. Liczymy na Waszą kreatywność i wrażliwość. Serdecznie zapraszamy!
26.11.2015-15.12.2015